PRODUKTET TONA

Paraqitja jonë e shkurtër

Pivot zotëron disa marka të famshme si IBOND, Decobond, I-Tavan, si dhe I-Micro dhe ne jemi te specializuar në R&D, prodhimin dhe shitjen e materialeve të ndërtimit dhe dekorimit të gjelbër me cilësi të lartë. Si një furnizues i gjithanshëm i zgjidhjeve për materiale të reja dhe sistemin e instalimit në ndërtimin, dekorimin, shenjat dhe industrinë e reklamave, Pivot merr risi si thelbi i markave dhe kulturës së tij.

RRETH NESH

Avantazhi i produktit

Rezistenca ndaj zjarrit, lagështia dhe prova e lagështirës, ​​rezistenca ndaj gërvishtjes, miqësore me mjedisin, instalim i lehtë, antibakterial

Avantazhi teknik

Kompania jonë është një ndërmarrje provinciale e teknologjisë së lartë në Provinca Jiangsu. Ne kemi një institut kërkimi dhe një ekip teknik prej 30 personash. Kompania jonë bashkëpunon me shumë universitete të famshme si Universiteti Tsinghua, Universiteti Tongji-Universiteti Jiangnan dhe Universiteti Juglindor.

Avantazhi i shërbimit

Ne mund t'ju ofrojmë shërbime për personalizimin e produkteve dhe planifikimin e thellimit. Ofrimi ynë mund të jetë brenda një muaji dhe ne kemi një mekanizëm shumë të mirë për trajtimin e ankesave të klientit.

APLIKACION

Dekorimi i shtëpisë

APLIKACION

Arkitekturë Dizajn i Brendshëm